Ubiquiti Unifi UF MM 1G

Met de Ubiquiti Unifi UF MM 1G maakt u van een SFP poort op een Ubiquiti switch of Ubiquiti Security Gateway een 1Gbps netwerkinterface. Zo kunt u een snelle backbone voor uw netwerk creëren.


De Ubiquiti Unifi UF MM 1G wordt geleverd per 2 stuks.

Plus- en minpunten

  • Pluspunt:1Gbps glasvezel SFP module om een snel corenetwerk te creëren
  • Pluspunt:Wordt geleverd per 2 stuks

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 21,99
Productbeschrijving
Details

Multi mode glasvezel SFP module

Op de Ubiquiti Unifi UF MM 1G sluit u een Multi Mode glasvezelkabel aan. Met een standaard UTP netwerkkabel kunt u maximaal een afstand overbruggen tot 100 meter. Met een Multi Mode glasvezelkabel kunt u afstand overbruggen tot 550 meter. Multi Mode glasvezel is dus uitermate geschikt wanneer u een netwerk dient aan te leggen in een groot pand en er meer dan 100 meter overbrugd dient te worden.

Compatible met onder andere de volgende switches

Ubiquiti Unifi US 16 XG
Ubiquiti Unifi US 48 750W
Ubiquiti Unifi US 48 500W
Ubiquiti Unifi US 24 500W
Ubiquiti Unifi US 24 250W
Ubiquiti Unifi US 16 150W
Ubiquiti Unifi US 8 150W


Extra informatie
Extra informatie
EAN N/B
Snelheid 1Gbps SFP
Type glasvezelkabel Multi-Mode Fiber
Maximale glasvezelkabel lengte 550 meter
Temperatuur Bereik 0 tot 70° C
Reviews
Wat is uw ervaring met dit product?
U plaatst een review over: Ubiquiti Unifi UF MM 1G